LEXUS GX 470 V8

LEXUS GX 470 V8

  • Rok produkcji: 2004 
  • Przebieg: 169 tys. mil  
  • Pojemność: 4664 cm3    
  • Rodzaj paliwa: benzyna  
  • Moc: 238 KM (175 kW) przy 4800 obr/min
  • Skrzynia biegów: automatyczna 
  • Kolor: złoty  
  • CENA: SPRZEDANY

LEXUS GX 470 to nic innego jak bardziej luksusowa odmiana TOYOTY Land Cruiser J120. Model był produkowany w Japonii, z przeznaczeniem na rynek USA.

Niewątpliwie jest jednym z najlepszych samochodów na świecie, w którym uzyskano niebywały kompromis pomiędzy komfortem jazdy autostradą, a jazdą w terenie. Autem tym bez problemu można poruszać się w bardzo ciężkim terenie, bez konieczności większych modyfikacji, a po wyjechaniu na asfalt, jechać z prędkością nawet 180 km/h w super komfortowych warunkach.

Podczas jazdy, bardzo często stajemy przed  dylematem, jaką „muzykę” wybrać? Czy ma być to muzyka z włączonego systemu audio MARK LEWINSON, którego procesor przyprawia nas o gęsią skórkę, czy przy wyłączonym radiu słuchać przepięknej symfonii ośmiu cylindrów, jaka dobiega z serca tego auta?! Tak, tak… ten samochód pod względem dźwięku silnika może swobodnie konkurować z najbardziej legendarnymi klasykami V8!!!

Ten egzemplarz LEXUS’a do Europy trafił z Kalifornii do Danii w 2015 r, gdzie był eksploatowany jedynie przez rok. W Polsce zarejestrowany (7 miejsc) jest od dwóch lat .

Spośród długiej listy wyposażenia, należało by wyróżnić m.in.:

– Kamerę cofania
– System nagłośnienia MARK LEVINSON
– Trzeci rząd siedzeń
– Nawigację fabryczną
– Pneumatyczne zawieszenie z możliwością zmiany wysokości
– Regulacja twardości zawieszenia
– DVD dla pasażerów tylnych rzędów siedzeń

Auto wyposażone jest również w wysokiej klasy, sekwencyjną instalację LPG, ze zbiornikiem gazu o poj. 86l, zamontowanym pod podwoziem oraz tzw. lufibrykację. Dystans do przejechania na pełnej butli wynosi około 380 km. Jednostka napędowa tego samochodu, doskonale spisuje się na gazie, podobnie jak silniki 4.0 V6 montowane w Toyocie Land Cruiser J120. W roku 2003, kiedy to w maju do sprzedaży trafił model J120 z w/w silnikiem, Toyota oficjalnie podała, że jednostka ta, z odpowiednio zestrojoną instalacją LPG, jest w stanie uzyskać jeszcze większą kulturę pracy niż na benzynie. W sprzedaży u polskich dealerów, Land Cruisery z silnikiem 4.0 V6, oferowane były z możliwością montażu instalacji LPG w cenie samochodu.

Lexus jest w ciągłej eksploatacji, na bieżąco serwisowany, gdzie podczas ostatnich wizyt były wymienione m.in.: poduszki powietrzne zawieszenia – tył. Ponadto w autoryzowanym serwisie wymieniony został rozrząd (usługa udokumentowana). W zakres ostatniej obsługi serwisowej, wchodziła m.in. dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów, wymiana olei w mostach, reduktorze, silniku, klocki hamulcowe przód, tuleje stabilizatora, itd.
Po sprowadzeniu do kraju auto przeszło profesjonalną konserwację podwozia oraz ramy, produktami MIKE Sander’s
W niedługim czasie, należałoby usunąć odpryski po kamieniach na masce, na której wciąż jest oryginalna powłoka lakiernicza. Po wcześniejszych oględzinach oraz wpłacie zadatku, jestem w stanie pomóc w tej kwestii.

Do samochodu posiadam pełną dokumentację zdjęciową, począwszy od chwili zakupu, sprowadzenia, a także eksploatacji i serwisu w kraju.
Dostępne książki serwisowe, komplet kluczyków, płyta do nawigacji.

Sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży, bezpośrednio od osoby prywatnej.
Kontakt do właściciela – + 486 – wyświetl numer – Michał
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu
Facebook