TOYOTA Land Cruiser J90 3.4 V6

TOYOTA Land Cruiser J90 3.4 V6

  • Rok produkcji: 1997
  • Przebieg: 365 tys. km  
  • Pojemność: 3378 cm3    
  • Rodzaj paliwa: benzyna  
  • Moc: 178 KM (131 kW) przy 4600 obr/min  
  • Skrzynia biegów: manualna  
  • Kolor: zielony 
  • CENA: SPRZEDANY

Land Cruiser ten posiada 2 miejsca z przodu oraz dużą przestrzeń ładunkową (patrz zdjęcia).
Przy zakupie tego egzemplarza na firmę, istnieje możliwość odliczania VATu od paliwa oraz wszelkich kosztów eksploatacji, bez konieczności prowadzenia ewidencji. Wymaga to dodatkowej wizyty na stacji diagnostycznej i przeprowadzenia badania umożliwiającego wbicie przez organ rejestrujący tzw. VAT-1. Możemy pomóc Państwu w dopełnieniu formalności. Istnieje także możliwość zamontowania dodatkowej kanapy, aby było to auto 5-cio osobowe. W razie konieczności, przygotujmy taką konfigurację oraz pełną dokumentację za dodatkową, niewielką opłatą.

STAN TECHNICZNY – REWELACYJNY. Silnik (wręcz niezniszczalna jednostka), skrzynia biegów, napędy, zawieszenie, pracują doskonale! Oryginalny przebieg potwierdzają książki serwisowe oraz pełen pakiet dokumentacji do samochodu. Istnieje również możliwość sprawdzenia wiarygodności przebiegu za pomocą internetu, podany w szczegółach nr VIN ułatwi Państwu tę kwestię. 

Jest kilka mankamentów, które warto byłoby usunąć, aby auto służyło przez następne lata. Są to niewielkie ogniska korozji, w okolicach prawego słupka, progu wewnętrznego drzwi oraz lewego tylnego błotnika. Po wcześniejszych oględzinach oraz ustaleniu warunków, jesteśmy w stanie usunąć wszelkie „drażniące” niedociągnięcia, udzielając na nie gwarancji. 
Należy jednak pamiętać, że egzemplarz ten jest autem ponad 20 letnim, w naprawdę bardzo dobrym stanie technicznym, z wciąż oryginalną powłoką lakierniczą. 
Widoczny na zdjęciach brak koła zapasowego jest chwilową kwestią. Uchwyt jest do przykręcenia (leży w bagażniku), a kupione przez nas, oryginalne koło, po renowacji felgi zostanie zamontowane na swoim miejscu.

Z uwagi na to, że egzemplarz ten wyposażony jest w silnik benzynowy, który jest jednostką wręcz bezawaryjną, pancerną i bezproblemową, można bez żadnych przeciw wskazań, zamontować do niej instalację zasilania gazem LPG. Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się takimi usługami. W razie konieczności pomożemy Państwu w tej kwestii. Na ostatnich zdjęciach prezentujemy możliwość zamontowania dużej, 100L butli, zaraz za przegrodą. W widocznym na zdjęciach Suzuki Vitarze, w fajny sposób butla została zabudowana.

Dodaj komentarz

Close Menu
Facebook