TOYOTA Land Cruiser J90 3.4 V6

TOYOTA Land Cruiser J90 3.4 V6

  •  Rok produkcji: 1999
  • Przebieg: 189 tys. km  
  • Pojemność: 3378 cm3    
  • Rodzaj paliwa: benzyna  
  • Moc: 178 KM (131 kW) przy 4600 obr/min  
  • Skrzynia biegów: manualna  
  • Kolor: fioletowy
  • CENA: SPRZEDANY

Land Cruiser ten posiada 2 miejsca oraz dużą przestrzeń ładunkową.
Przy zakupie samochodu na firmę, daje to korzyści w postaci możliwości wbicia w dowód rej. VAT-1, umożliwiający pełne odliczenie vat-u od paliwa, bez konieczności prowadzenia ewidencji. Istnieje także możliwość zamontowania dodatkowej kanapy, aby zrobić z niej auto 5-cio osobowe. Przygotujmy taką konfigurację oraz pełną dokumentację za dodatkową opłatą.

STAN TECHNICZNY – bardzo dobry. Silnik, skrzynia biegów, napędy, zawieszenie, pracują doskonale! Auto ma wyjątkowo niski przebieg, jak na swój wiek. Gwarantujemy jego prawdziwość!

Po wcześniejszych oględzinach oraz ustaleniu warunków, jesteśmy w stanie usunąć wszelkie, ewentualnie znalezione niedociągnięcia, udzielając na nie gwarancji.
Należy jednak pamiętać, że egzemplarz ten jest autem 20 letnim, w naprawdę bardzo dobrym stanie technicznym, z wciąż oryginalną powłoką lakierniczą.

Do samochodu posiadamy pełną dokumentację zdjęciową, począwszy od chwili zakupu.
Kupujący zwolniony z opłaty PCC-3. Sprzedaż na Fakturę VAT Marża.

Z uwagi na to, że egzemplarz ten wyposażony jest w silnik benzynowy, który jest jednostką wręcz bezawaryjną, pancerną i bezproblemową, można bez żadnych przeciw wskazań, zamontować do niej instalację zasilania gazem LPG. Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się takimi usługami. W razie konieczności pomożemy Państwu w tej kwestii. Na ostatnich zdjęciach prezentujemy możliwość zamontowania dużej, 100L butli, zaraz za przegrodą. Możliwy również montaż instalacji gazowej, ze zbiornikiem zamontowanym pod podwoziem, w miejscu oryginalnego zbiornika paliwa. W widocznym na zdjęciach Suzuki Vitarze, w fajny sposób butla wewnątrz pojazdu, została zabudowana. 

Dodaj komentarz

Close Menu
Facebook