TOYOTA Land Cruiser J120 4.0V6 AUT.

TOYOTA Land Cruiser J120 4.0V6 AUT.

  • Rok produkcji: 2004 
  • Przebieg: 141 tys. km  
  • Pojemność: 3998 cm3  
  • Rodzaj paliwa: benzyna  
  • Moc: 250 KM (184 kW) przy 5200 obr/min  
  • Skrzynia biegów: automatyczna  
  • Kolor: srebrny  
  • CENA: SPRZEDANY

Model ten, bez wątpienia, jest jednym z najlepszych samochodów na świecie, w którym uzyskano niebywały kompromis pomiędzy komfortem jazdy autostradą, a jazdą w terenie. Autem tym bez problemu można poruszać się w bardzo ciężkim terenie, bez konieczności większych modyfikacji, a po wyjechaniu na asfalt, jechać z prędkością nawet 180 km/h w super komfortowych warunkach.

Ten egzemplarz posiada sekwencyjną instalację LPG, ze zbiornikiem gazu o poj. 70l, zamontowanym pod podwoziem. Dystans do przejechania na pełnej butli wynosi około 400 km. Znawcy tematu dobrze wiedzą, że jednostki 4.0 V6 doskonale pracują na gazie. W roku 2003, kiedy to w maju do sprzedaży trafił model J120 z tym silnikiem, Toyota oficjalnie podała, że jednostka ta, z odpowiednio zestrojoną instalacją LPG, jest w stanie uzyskać jeszcze większą kulturę pracy niż na benzynie. W sprzedaży u polskich dealerów, Land Cruisery z silnikiem 4.0 V6, oferowane były z możliwością montażu instalacji LPG w cenie samochodu. 

Tę Toyotę Land Cruiser wyprodukowano oczywiście w Japonii, skąd trafiła do sprzedaży na rynek grecki, w najwyższej wersji wyposażenia SOL + Navi. Do Polski sprowadzona została w roku 2013. W kraju, do dnia dzisiejszego, jest eksploatowana przez jednego właściciela, z dbałością o właściwy serwis oraz bieżące naprawy.

Tuż po sprowadzeniu zostały wymienione m.in. tylne amortyzatory, poduszki zawieszenia. Auto przejechało w Polsce zaledwie 30 tys. km. Obecnie jest na prawie nowych oponach zimowych marki Cooper.

STAN TECHNICZNY – bardzo dobry. Silnik, skrzynia biegów, napędy, zawieszenie, pracują doskonale!
Istnieją jednak drobne mankamenty, które widoczne są np. na ostatnich zdjęciach. Powstały w wyniku drobnej szkody parkingowej. Ponadto auto przeszło zwykłe sprzątanie, bez żadnego prania, mycia silnika, itp.

Sprzedaż na fakturę VAT z możliwością pełnego odliczenia. Podana w opisie cena, jest ceną BRUTTO.

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu
Facebook