Mitsubishi Outlander I 2.4 I 16V 4WD

Mitsubishi Outlander I 2.4 I 16V 4WD

  • Rok produkcji: 2006 
  • Przebieg: 106 tys. km  
  • Pojemność: 2378 cm3  
  • Rodzaj paliwa: benzyna  
  • Moc: 160 KM (118 kW) przy 5750 obr/min
  • Skrzynia biegów: automatyczna
  • Kolor: czarny  
  • CENA: REZERWACJA

Outlander ten posiada 2 miejsca oraz dużą przestrzeń ładunkową.
Przy zakupie samochodu na firmę, daje to korzyści w postaci możliwości wbicia w dowód rej. VAT-1, umożliwiający pełne odliczenie vat-u od paliwa, bez konieczności prowadzenia ewidencji. Istnieje także możliwość zamontowania dodatkowej kanapy, aby zrobić z niej auto 5-cio osobowe. Przygotujmy taką konfigurację oraz pełną dokumentację za dodatkową opłatą. 

STAN TECHNICZNY – bardzo dobry. Silnik, skrzynia biegów, napędy, zawieszenie, pracują doskonale! Gwarantujemy prawdziwość przebiegu.

Oryginalny przebieg potwierdzają książki serwisowe oraz pełen pakiet dokumentacji do samochodu. Istnieje również możliwość sprawdzenia wiarygodności przebiegu za pomocą internetu. Na życzenie nr VIN.

Po wcześniejszych oględzinach oraz ustaleniu warunków, jesteśmy w stanie usunąć wszelkie, ewentualnie znalezione niedociągnięcia, udzielając na nie gwarancji.
Należy jednak pamiętać, że egzemplarz ten jest autem 20 letnim, w naprawdę bardzo dobrym stanie technicznym, z wciąż oryginalną powłoką lakierniczą.

Do samochodu posiadamy pełną dokumentację zdjęciową, począwszy od chwili zakupu.
Kupujący zwolniony z opłaty PCC-3. Sprzedaż na Fakturę VAT Marża.

Z uwagi na to, że egzemplarz ten wyposażony jest w silnik benzynowy, który jest jednostką wręcz bezawaryjną, bezproblemową, można bez żadnych przeciw wskazań, zamontować do niej instalację zasilania gazem LPG. Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się takimi usługami. W razie konieczności pomożemy Państwu w tej kwestii. Na ostatnich zdjęciach prezentujemy możliwość zamontowania dużej, 100L butli, zaraz za przegrodą. Możliwy również montaż instalacji gazowej, ze zbiornikiem zamontowanym pod podwoziem, w miejscu oryginalnego zbiornika paliwa. W widocznym na zdjęciach Suzuki Vitarze, w fajny sposób butla wewnątrz pojazdu, została zabudowana. Można również zamontować mniejszy zbiornik gazu (około 50l), w miejscu przeznaczonym na koło zapasowe, pod podłogą bagażnika.

Dodaj komentarz

Close Menu
Facebook